Dňa 21.10.2020 sme na našej katedre zrealizovali on-line zasadnutie komisie pre kvalitu vzdelávania, ktorého cieľom bolo revidovanie študijného plánu bakalárskeho štúdia Urgentná zdravotná starostlivosť pre potreby blížiacej sa akreditácie. Ďalšou oblasťou, ktorej sa komisia venovala bolo schvaľovanie tém bakalárskych prác na nasledujúci akademický rok.

Zloženie komisie:

Prof. MUDr. Vladimír Černý, PhD., FCCM (predseda), Bc. PhDr. Monika Mankovecká, PhD. , Bc. PhDr. Dana Brázdilová, PhD. a odborníkov z praxe zastupovali Bc. Mgr. Monika Podobová, Ing. Miroslav Slemenský a Bc. Ing. Marián Hudák, MPH.

Zápisnica z on-line zasadnutia  komisie pre kvalitu vzdelávania konanej dňa 21.10.2020 v Nitre na FSVaZ

Vedúca Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Bc. PhDr. Monika Mankovecká, PhD. privítala prítomných a predstavila program zasadnutia.

• Otvorenia a kontrola uznášaniaschopnosti zasadnutia
  • Navrhovaná komisia, zapisovateľ
  • Revidovanie študijného plánu bakalárskeho štúdia Urgentná zdravotná starostlivosť pre potreby blížiacej sa akreditácie
  • Schvaľovanie tém bakalárskych prác na nasledujúci akademický rok,
  1. Návrh programu bol prítomnými jednohlasne schválený a zároveň bolo  konštatované, že zasadnutie je uznášaniaschopné.
  • Navrhovaná komisia bola schválená v zložení:

Prof. MUDr. Vladimír Černý, PhD., FCCM (predseda)

Bc. PhDr. Monika Mankovecká, PhD

Bc. PhDr. Dana Brázdilová, PhD.

Odborníkov z praxe zastupovali:

Bc. Mgr. Monika Podobová

Ing. Miroslav Slemenský

Bc. Ing. Marián Hudák, MPH.

Zapisovateľ: Bc.Marianna Paliková

• Zmena kódov študijného plánu, zmena garantov predmetov, ktorý už nepracujú alebo sa inak nepodieľajú na tvorbe študijného plánu v danom odbore, zmena názvu niektorých predmetov z dôvodu reprofilizácie študijného programu vychádzajúce z praxe.

Diskusia:

Mgr. Hudák komentoval predmet tretieho ročníka UZS  Zdravotnícky a Krízový manažment.

Uznesenie z on-line zasadnutia dňa  21.10.2020 berie na vedomie:

1. Návrh študijného  plánu
  2. Návrhy  tém bakalárskych prác